. Para sizin probleminiz değildir. - Theta Healing nedir-Access Bars-Usui Reiki Eğitimi-İzmir

Halihazırdaki para durumunuz ne olursa olsun, para sizin probleminiz değildir. Şu anda ne kadar az paraya sahip olursanız olun, para sorununuz yoktur. Bu sizin şu andaki algılamanızı bir parça zorlayabilir… Belki çok fazla bile zorlayabilir!

Sıkı çalışma ve faturaların ödenmesi ortasında, para problemmiş gibi görünebilir ve sadece “bir” problem değil BİLDİĞİN problem! Büyük bir problem olarak da görünebilir!

Arkadaşım Gary Douglas dan (aynı zamanda Access Consciousness® kurucusudur) öğrendiğim önemli bir şey şudur: “Para diye bir sorun yoktur. Sadece neyi alıp kabul etmeye istekli olduğun ya da olmadığın sorunu vardır.”

Eğer parayla olan durumunuzu değiştirmeyi diliyorsanız, eğer servet ve bolluk yaratmayı diliyorsanız, alıp kabul etme kapasitenizi arttırmak zorundasınız – HER ŞEYİ. İyi, kötü ve çirkin her şeyi…

Alıp kabul etme nedir?

Çoğumuz bir şeyi alıp kabul etmek için, onu üzerimize almak zorunda olduğumuzu düşünürüz. Ancak alıp kabul etmenin anlamı bu DEĞİLDİR. Bir şeyi alıp kabul ettiğinizde, basitçe geçip gitmesine izin verirsiniz. Onu içeri almazsınız. Onu gerçek ve doğru olarak satın almazsınız. Sadece geçip gitmesine izin verirsiniz.

İzin verin açıklayayım. Diyelim ki birisi size gerçekten hayranlık duyuyor. Siz de bu hayranlığın farkındasınız. Bu enerjinin üzerinizden geçmesine izin verirsiniz ve bununla ilgili bir bakış açınız yoktur. Bunu önemli kılmazsınız. Bunu değerli yapmazsınız. Hangi yolla olabilecekse size katkı olmasına izin verir ve bırakırsınız geçer.

Şimdi diyelim ki birisi sizin yalancı, entrikacı bir pislik olduğunuz düşünüyor. Bu enerjinin farkındasınız. Bunu önemli kılmazsınız. Onu gerçek ve doğru olarak satın almazsınız. Buna uyum gösterip kabul etmezsiniz. Direnç ve tepki göstermezsiniz. Bakış açısı olmaksızın geçmesine izin verirsiniz.

Her şey enerjidir.

Birisinin size hayran olması enerjisi ile birisinin sizin pislik olduğunuzu düşünmesi enerjisi arasındaki yegâne fark sizin o enerjideki yargınızdır. Hayranlık “iyi” olarak görünür ve pislik olmak “kötü” olarak görünür. Bütün etiketleri ve yargılamaları kaldırdığınız zaman, enerji sadece enerjidir.

Yargılamaktan kurtulmak.

Bizi alıp kabul etmekten ve aslında arzuladığımız paradan uzaklaştıran en büyük şeylerden biri yargılamalardır. Her şeyi yargılamamız: iyi, kötü, doğru, yanlış… Bunlar bizi öldürür. Ve bunlar para akışımızı da öldürür.

Almaya çalıştığımız doğru ve yanlış, iyi ve kötü bakış açılarının çocuklar için aslında doğru olmadığını hiç fark ettiniz mi? Çocukların bir şeyin iyi veya kötü olmasıyla ilgili bakış açıları yoktur. Bir şey seçerler. On saniye sonra başka bir şey seçerler. Yargıdan değil doğal olarak seçimden fonksiyonel olurlar.

Biz de bu yöntemle başladık. Ancak çocuklar büyüdükçe güvende olmak için yargılama gerekir bakış açısına yöneltildiler. Bu aslında doğru değildir. Gerekli olan şey yargılama değil… farkındalıktır. Yine de sonunda ebeveynlerimizi taklit ederiz, onların bakış açılarını alırız ve yargıya adım atarız.

Sahip olduğunuz her yargı etrafınıza alıp kabul etmenizi kısıtlayacak duvara bir tuğla koyar.

Yargıdan vazgeçmeye istekli olur muydunuz? TÜMÜNÜ! Duvarı yok etmeye istekli olur muydunuz?

Ya eğer her şey sadece ilginç bir bakış açısıysa? Birisi size hayran… İlginç bir bakış açısı. Birisi sizi küçümsüyor… İlginç bir bakış açısı. İlginç bir bakış açısında kalmak bütün yargıların geçip gitmesine izin verir. Aynı küçük bir çocukken olduğunuz gibi alıp kabul etme enerjisi ve alanı haline gelirsiniz. Ayrıca, her şeyi bir bakış açısı olmaksızın alıp kabul etmeye istekli olduğunuzda, para artar, neşe artar ve işler çok daha kolaylaşır.

Peki, buna ne dersiniz? Yargıya son vermeye hazır mısınız? Hayatınızı seçimden yaşamaya hazır mısınız? Hepsini alıp kabul etmeye hazır mısınız?

Dr. Dain Heer

© 2019 Fusun Alkan Tasarım Düzenleme Enerji Dizayn

Sosyal Medya:        

Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan bilgiler herhangi tıbbi bir öneri içermez. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Sağlık sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.