. Theta Healing Bereket ve Yaratım semineri

Theta Healing Bereket ve Yaratım semineri Bolluk hayatımızın her alanında kendini gösterir ve inançlarımızdan ve duygularımızdan etkilenir. Bu iki günlük seminerde, servet eksikliği, sevgi, iç denge, ruhsal gelişim veya bollukla ilgili diğer konularla ilgili sınırlayıcı inançları bulmanın yeni yollarını nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz.

Çekim yasası hakkında çok konuşulduğunu ve bunun gerçekleşmesi için birisinin istediği şey hakkında olumlu ifadelerde bulunmasının yeterli olduğunu duymuş veya fark etmişsinizdir. Ancak olumlu ifadeler kullanırken, olumlu düşünen ve tüm enerjisini istediklerine odaklayan, bunun gerçekleşmediğini gören ve nihayetinde olumlu düşünme ve olumlu ifadelerin gücünden şüpheye düşen birçok insan var. Ancak bunun nedeni, bilinçdışında var olan sınırlayıcı inançların yanı sıra bağlantılı duyguların yokluğudur.

Kapsamlı bir inanç listesi aracılığıyla kendi bilinçli ve bilinçsiz sınırlarınızı birlikte keşfedeceğiz. Daha önce yaşamamış olabileceğiniz duyguları yükleyeceğiz. En derin arzularınızı ve hayallerinizi gerçekleştirmek için günlük yaşamınızda kullanabileceğiniz ipuçları ile yolculuğunuzu tamamlayıp, bolluk odaklı ve koordineli bir bilinç oluşturmanıza ve evrensel eşzamanlılığa bir açılış yaratmanıza yardımcı olacağız.

Önkoşullar: Temel DNA, İleri Düzey DNA ve ThetaHealing Derin Kazma

Süre: 2 gün

Eğitim sonunda Vianna Stibal ve THInK tarafından ThetaHealing Bereket Yaratım alanında uygulayıcı sertifikası alacaksınız.

© 2019 Fusun Alkan Tasarım Düzenleme Enerji Dizayn

Sosyal Medya:        

Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan bilgiler herhangi tıbbi bir öneri içermez. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Sağlık sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.