. Usui Reiki Semineri - Theta Healing nedir-Access Bars-Usui Reiki Eğitimi-İzmir

Usui Reiki

Reiki, her yerde varolan yaşam enerjisidir. Evinize aldığınız bir fesleğenin size kendinizi iyi hissettirmesi,
fesleğenin sahip olduğu yaşam enerjisinden kaynaklanır. Yaratılmış her şey enerjiden ibarettir. Vücudumuzda, yedi büyük enerji merkezi bulunmaktadır.
Bu enerji merkezleri, yani çakralar, korku, kıskançlık, üzüntü ve benzeri olumsuz duygularla tıkanabiliyor. Enerji akmaz olduğunda kendimizi tükenmiş hissediyoruz.
Bitkin, mutsuz, isteksiz olabiliyoruz. Her çakranın yaşamımızda bir karşılığı olması nedeniyle, ilişkilerde ya da maddi durumumuzda da enerjimizin yansımalarını yaşıyoruz.
Bedenimizi çevreleyen enerji alanı auramız da bulunduğumuz mekanın enerjisinden ve kendi düşüncelerimizden etkileniyor.Auramızı ve çakralarımızı sağlıklı çalışır hale
getirebilmek için en etkili yollardan biri Reiki ile şifa tekniğidir.Bir inanç sistemi asla değildir.
Reiki 1. aşama
Vücudun 7 enerji merkezine elle şifa yapılabilen enerji düzeyidir. Kişi, master tarafından 30 dakikalık bir enerji aktarımıyla Reiki enerjisine, yani şifaya kanal hale getirilir.
21 gün süresince her çakraya en az 5 dakika olmak üzere el ile şifa vermek suretiyle şifalanma gerçekleşir, vücut Reiki ile dolar, enerji dolaşımı sağlanır.
Reiki 2. aşama
“Düşüncemiz neredeyse biz ordayız” sözünde olduğu gibi, uzağa enerji gönderiminin mümkün olduğu aşamadır. Üç adet sembol ve kullanım alanları öğretilir.
Reiki Master Aşaması
Geleneksel Usui Reiki’nin tamamlandığı aşamadır. Bir uzmanlığı getirmekten çok, enerjinin bütünlenmesini ifade eden aşamadır. Kişi, bir başka kişiyi enerjiye
kanal edebilecek düzeye gelir. Master sembolü ve kullanımı öğretilir. Usui Reiki’nin kişinin ruhunda ve bedeninde tamamlanması,bütünlenmesi gerçekleşir.
Farklı sistemler, teknikler
Sitemizde birçok farklı şifa tekniği bulunmaktadır. Usui Reiki 1. aşama ile başlamak en doğrusu ve sağlıklısıdır. Kendinize yakın hissettiğiniz sistemler hakkında daha fazla bilgi alabilir, sağduyunuza güvenebilirsiniz…

© 2019 Fusun Alkan Tasarım Düzenleme Enerji Dizayn

Sosyal Medya:        

Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan bilgiler herhangi tıbbi bir öneri içermez. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Sağlık sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.