TAVSİYE ETTİĞİM ACCESS CONSCIOUSNESS VE THETA HEALING

KİTAPLARI

Theta Healing-Sıra Dışı Enerji Yaklaşımına Giriş

Vianna Stibal

Vianna Stibal’a, 1995 yılında, uyluk kemiğini hızla yok eden kanser teşhisi konuldu.  sezgisel okuma seanslarında çalıştığı basit tekniği kendisi üzerinde uygulayarak kendini anında iyileştirmenin hayreti içerisindeki Vianna, bu yaklaşımı, yaptığı seanslarda başkaları üzerinde de kullanmaya ve öğretmeye başladı.

Bu kitapta her seviyede; fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal değişimi yaratma yeteneğini nasıl geliştireceğinizi keşfedeceksiniz.

İleri Theta Healing

Vianna Stibal

Bütün seviyelerde -fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal- değişmenizi mümkün kılan, ileri enerji şifası…
Vianna Stibal, bu kitapta ThetaHealing’in ana çalışmalarına ve uygulamalarına derin bir keşif sunuyor. His, İnanç ve Kazma çalışması için detaylı bir rehber olan bir kitap.

Theta Healing Ritim

Vianna Stibal

ThetaHealing RİTİM, sadece kilo verme temelli bir kitap değil; aynı zamanda bedeninizin, ruhunuzun ve bilincinizin ideal ritmini bulmanıza yardımcı olacak, içinizdeki güzelliği keşfetmenizi ve kendinizi sevmenizi sağlayacak türden bir kitap.

Kalori saymaya, suçluluk hissetmeye elveda deyin; ThetaHealing RİTİM’le arzuladığınız bedene kavuşun.

Theta Healing-Hastalıklar ve Rahatsızlıklar

Vianna Stibal

Hastalıkları sezgisel bir bakış açısıyla ortaya koyan bu kılavuz,  harika ThetaHealing™ tekniğini ve güçlü uygulamalarını küresel bir kitleye sunan ThetaHealing™ ve İleri ThetaHealing™ kitaplarının devamıdır. ThetaHealing™ süreçlerini bilenler için mükemmel bir referans olan bu kapsamlı çalışma, Vianna Stibal’ın şifa çalışmasına uygun bulduğu tüm programları, inanç sistemlerini, sezgisel görüşleri, çözümleri ve takviyeleri içeriyor.