Theta Healing nedir?

Theta Healing Tekniği nedir?

Theta frekansına derin meditasyon ve uyku hali diyebiliriz. Bu frekans bilinçaltımızın yaydığı frekanstır. Bilinçaltımızda kayıtlı tüm negatif inançları bu frekansta anında değiştirebiliriz. Çocuklar 6 yaşına kadar theta frekansındadırlar. En yaratıcı oldukları dönemdir ve her şeyi kaydederler.

Theta Healing ® meditasyon tekniği Vianna Stibal tarafından 1995 yılında kanser hastalığını iyileştirerek, kendi sağlığı için başladığı kişisel yolculuğu ile ortaya çıkmıştır. “Theta Healing Sıra Dışı Enerji Yaklaşımına Giriş” isimli kitabı (Türkiye’de Türkçe olarak da yayınlamıştır) onun kendi meditasyon tekniğini kullanarak sağlık yolculuğu ve Yaratıcıya olan bağlantısı anlatılmaktadır.

Theta Healing tekniği, bizler Her Şeyi Yaratan’a yakınlaşırken ruhsal bir felsefe kullanarak zihin, beden ve ruhun daha iyi hale getirilmesi amacıyla ruhsal bir felsefe kullanan bir meditasyon tekniğidir. Sizlerin zihinlerinizi, bedenlerinizi ve ruhlarınızı kısıtlayıcı inançlardan temizlemek ve hayatlarınızı olumlu düşüncelerle yaşamak ve yaptığımız her şeyde erdemler geliştirmek üzere eğitmeye yarayan Yaratıcıya odaklı bir duadır. Meditasyon ve dua ile Theta Healing Tekniği olumlu bir hayat tarzı yaratır.

Theta Healing tekniği her zaman modern tıp ile birlikte kullanılmak üzere düşünülmüştür.

Bizler odaklı dua ile bir ‘Theta’ ve ‘delta’ beyin dalgası ile Her Şeyin Yaratıcısının anlık fiziksel ve duygusal sağlıklı olma hali yaratabileceğine şahit olabileceğimize inanıyoruz.

Theta Healing Tekniği ile sezgisel yeteneklerin anlık değişimler ve fiziksel ve duygusal iyi olma hallerini gerçeğe getirebileceğine inanıyoruz.

Bu bilgi Vianna Stibal ve birçok kişinin hayatını değiştirdi.

Seminerlerde her şeyin Yaratıcısı’na bağlanma yolu gösterilecek ve bilinci uzağa taşıma yöntemi öğretilecektir. Aynı zamanda öğrenciler DNA aktivasyonu, sezgisel beden tarama, gelecek okuması yapma, koruyucu meleklere bağlanma, birlikte şifa yaratma ve Yaradan’ın gücü ile düşünce sistemlerini değiştirmeyi öğreneceklerdir.

Herkes yapabilir mi? Kesinlikle! Fakat koşulsuz bir şartla. Her şeyi Yaradan’a, yaratıcıya, Allah’a inanarak.

Theta Healing’in herhangi bir din ile ilişkisi yoktur.

Yaradan’ın birçok ismi vardır. Bunların hepsi yaratılışın yedinci seviyesindeki yaratıcı enerjiye taşır bizi.

Theta Healing Seminerleri