. Theta Healing Ruh eşi semineri

Theta Healing Ruh eşi semineri, insanların en uyumlu ruhlarla tanışmalarını engelleyen sadece inançların değil, tüm genetiklerin kilidini açacak bir araçtır. İlk önce onlarla ilgili tıkanıklıklarınızdan ve korkularınızdan kurtulduktan sonra, gerçek aşka ve maksimum ilahi potansiyelinize kapıyı açacaktır.

Ruh eşi, başka bir yerden ve zamandan tanıdığınız bir kişidir. Size uyar, sizi destekler ve hayatınızda ilerlemenize yardımcı olur. Kalbiniz, manyetik çekiciliği kalbinizin daha hızlı atmasına neden olan bu kişiyi içgüdüsel olarak hatırlar. Bir refakatçi ruh özeldir ve o kişiyle birleşmeyi hak ediyorsunuz.

İnançlarınızı değiştirerek burada ve şimdi en uyumlu ruh eşinizi ruhunuzun yeni bir modelini yaratırsınız. Bu eğitim, en uyumlu partner ruhunuzu aramanıza veya mevcut ilişkinizdeki kişiyi daha uyumlu / veya partnere dönüştürmenize yardımcı olacaktır.

İlişkiler, öz sevgi, psişik aileler hakkında bilgi edinin. Çeşitli ilgili inanç sistemlerini inceleyecek, terapist olarak ilişki sorunları üzerinde nasıl çalışılacağını öğrenecek, erkeklere ve kadınlara yararlı tavsiyeler sunacak ve günlük egzersizler önereceğiz.

Önkoşullar: Temel DNA, İleri Düzey DNA ve ThetaHealing Derin Kazma

Süre: 2 gün

Eğitim sonunda Vianna Stibal ve THInK tarafından ThetaHealing Ruh Eşi uygulayıcı sertifikası alacaksınız.

© 2019 Fusun Alkan Tasarım Düzenleme Enerji Dizayn

Sosyal Medya:        

Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan bilgiler herhangi tıbbi bir öneri içermez. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Sağlık sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.