. Theta Healing Dig Deeper (Daha Derin Kazma) Semineri

Dig Deeper (Daha Derin Kazma)

KAZMA çalışması ThetaHealing® seminerlerinin en önemli bölümlerinden biridir. Dig Deeper eğitimi ile daha da derinlerde gizlenmiş kök inançları kolayca bulacaksınız.

ThetaHealing® tekniği kendi meselelerimizin özüne inmede olağanüstüdür çünkü uygulayıcılara kazma adı verilen olağanüstü bir teknik öğretilir.

Bizi bloke eden tanımlanması zor ve derin bilinçaltı düşünce ve inançlarını rahatlıkla keşfetmemize izin verir. ThetaHealing® tekniğinde tüm bunları temizlemek için inanç ve his çalışması yapılır.

Bu kurs tüm ThetaHealing® uygulayıcılarının danışanlarının kök inançlarını bulmak için güvenle kazma yapabilmesi için oluşturulmuştur.

​Seminer Süresi: 2 gün

Ön Koşul: Advanced DNA Sertifikası

Seminer sonunda tüm dünyada geçerliliği olan ThetaHealing® Institute Of Knowledge Sertifikası verilecek ve sertifika sahipleri ThetaHealing® sayfasında yer alacaktır.

Eğitmen: Füsun Alkan

© 2019 Fusun Alkan Tasarım Düzenleme Enerji Dizayn

Sosyal Medya:        

Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan bilgiler herhangi tıbbi bir öneri içermez. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Sağlık sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.