. Imera Reiki - Theta Healing nedir-Access Bars-Usui Reiki Eğitimi-İzmir

Imera Reiki

Barton Wendel tarafından keşfedilmiş bir sistem olup Mısır kökenlidir. Imera’nın kelime anlamı ”daha fazla’’ dır. Yani Imera Reiki daha fazla reiki anlamına gelir. Çok güçlü bir enerji sistemi olan Imera Reiki ile yakından ve uzaktan enerji verebilirsiniz ve uyumlama süreci de hem yakından hem uzaktan yapilabilir. Bu enerji çeşidinde semboller yoktur ve uyumlanması çok kolaydır, bir  mantra ile birlikte çalışır. Imera Reiki fiziksel, zihinsel,duygusal ve ruhsal enerji dengesi için kullanılır.

Manevi rehberlerle güçlü bağlantılar kurar ve geçmiş yaşam travmalarını ve derinden bastırılmış duygu ve sorunları iyileştirmede çok etkilidir. Enerji geçmiş olumsuz deneyimlerin, eylemlerin ve karmanın psikolojik etkilerini azaltmayı ve iyileştirmeyi amaçlar. Travmaları çözmede çok etkili bir sistemdir.

İnsandaki gizli yeteneklerin ortaya çıkmasını sağlar. Şifa amacıyla kullanıldığı gibi gelecekteki hedefleriniz için de kullanılabilir.

Bu sistem sadece Usui Reiki Masterları tarafından alınabilir.

© 2019 Fusun Alkan Tasarım Düzenleme Enerji Dizayn

Sosyal Medya:        

Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan bilgiler herhangi tıbbi bir öneri içermez. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Sağlık sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.