. Theta Healing Dünya İlişkileri Eğitimi

Dünya ile barış içinde olduğunuzda, içinizdeki dünya huzur içindedir!

Theta Healing Dünya İlişkileri Eğitimi, ırk, din ve insanlarla ilgili mevcut veya geçmiş sorunları harekete geçirmek için belirli kültürlere ve inançlara odaklanır.

Tüm bu inançlar bir kez ortaya çıktığında, katılımcıların özverili bir sevgi kaynağıyla dünyanın tüm insanlarını ve kültürlerini kucaklamasına ve kabul etmesine olanak tanıyan, yüzyıllarca gizli nefret ve kızgınlık ortaya çıkar.

Bu seviyede yapılan işin amacı, tüm profesyonel ve sosyal rollerinizde daha etkili olmanıza yardımcı olmak, böylece çevrenizdeki insanlarla kolayca ve zahmetsizce etkileşime girebilmenizi sağlamaktır.

Günümüzün çok kültürlü toplumları hakkında değerli bilgiler ve bilgelik kazanacak, sosyal ve aile ilişkilerinizde kendinizi daha rahat hale getireceksiniz. Dünya İlişkileri semineri, kendinizle ve çevrenizdeki diğer insanlarla yaşadığınız iç ve dış çatışmaları çözecek genetik ve tarihsel inançları temizleyecektir.

Eğitim sırasında aşağıdakilerle çalışacağız:

  • Diğer insanlar, kültürler, diğer ülkeler ve diller hakkında taşıdığımız atalara ait ve tarihsel inançlar,
  • Dünyanın belli başlı dinleriyle ilgili tıkanıklıklar,
  • Bilinçsizce benimsediğimiz kültürel ve sosyal inançlar. Yüzyıllar boyunca ve ilgili ırklar, kültürler ve dinler,
  • Ailemizden miras aldığımız atalara ait inançlar,
  • Muhtemelen bilinçsiz olarak deneyimlerimizi ve yaşamın çeşitli yönlerinde başkalarıyla etkileşimimizi etkileyen gizli önyargılar ve çatışmalar.

Dünya ülkelerine odaklanıyoruz, onların inançlarına ve geleneklerine genel bir bakış sunuyoruz. İnançlarla çalışma yoluyla, dünyadaki diğer kültürler ve insan grupları hakkındaki olumsuz duygular ve programlar belirlenir ve kaldırılır. Dünya dinlerine, inançlarına ve özverili sevgiyle kabul edilmelerine odaklanıyoruz.

Önkoşullar: Temel DNA, İleri Düzey DNA ve ThetaHealing Derin Kazma

Süre: 5 gün

Eğitim sonunda Vianna Stibal ve THInK tarafından  uygulayıcı sertifikası alacaksınız.

© 2019 Fusun Alkan Tasarım Düzenleme Enerji Dizayn

Sosyal Medya:        

Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan bilgiler herhangi tıbbi bir öneri içermez. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Sağlık sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.