Access Beden Terapisi

Tüm fiziksel ve ruhsal hastalıkların, bedenimizde oluşan; hücresel, yapısal, moleküler bozukluklarla başladığını biliyoruz.

Bedende elle uygulanan bir yöntemdir. Bu yöntem bedenin orijinal işlevlerine geri dönmesini kolaylaştırır, bu da bedenin onarılmasına ve uzun ömürlü olmasına yardımcı olur.

Hastalıklarla bize bir şeyler anlatmaya çalışan bedenimizle iletişim, hastalıkları bertaraf etmek için etkili bir alternatiftir.

Access Beden Prosesleri; dinamik olarak enerjiyi değiştirerek, beden üzerindeki gerginlik, direnç ve hastalığın kilidini açmak için bedene dokunularak yapılan çalışmalardır.

Bu seansları alan kişiler, beden ölçülerinde ve şekillerinde çarpıcı dönüşümler ve değişimler gözlemlediklerini, ilişkiler ve para konularında daha kolaylık yaşadıklarını ve aynı zamanda kronik/şiddetli ağrılar ile diğer sağlık şikayetlerinden uzaklaşarak rahatladıklarını bildirmişlerdir.

Access Beden seansları, bedeninizle savaşmak ya da ona kötü davranmak yerine onunla eğlenmenize ve birlikte yeni, sağlıklı bir beden yaratmanıza olanak sağlar.

Değişim için en güçlü araçlardan biri Access Beden Prosesleridir.

50’nin üzerinde Beden Prosesi mevcuttur. Seans sırasında hangilerinin kullanılacağı enerjetik olarak algılanır ve bedenin ihtiyaç duyduğu prosesler uygulanır.

Seanslar 1-1,5 saat sürer.

=