. Rakama Reiki (Dönüşüm Reiki) - Theta Healing nedir-Access Bars-Usui Reiki Eğitimi-İzmir

Rakama Reiki (Dönüşüm Reiki)

RaKaMa Reiki, düşük titreşimleri daha yüksek sevgi titreşimlerine dönüştürmek için kullanılabilen güçlü bir dönüşüm enerjisidir. 2004’te Geom (Giorgos Mylonas) tarafından kanalize edildi.

Bu sistemin enerjileri çok güçlüdür ve bu uyumlanmadan önce bir Usui Seviye 2 uygulayıcısı veya eşdeğeri olmanız bir önkoşuldur.

Kurucu, bu eşsiz şifa sistemine eşlik edecek el kitabında, “RaKaMa” nın “dönüşüm” anlamına geldiğini açıklıyor. RaKaMa Reiki, düşük titreşim enerjisini daha yüksek bir ışık ve sevgi titreşimine dönüştürmek için Yaşamın ilkelerini kullanma sürecidir. Negatifliği, günlük yaşam boyunca biriken negatif enerjileri, toksinleri, duyguları, düşünceleri, elementleri ve diğer çeşitli olumsuz müdahaleleri serbest bırakmak için kullanılan özel bir meditatif ve enerjik tekniktir.

RaKaMa Reiki, Yaşamın parlak, pozitif, sakin, korunan ve mutlu tarafına girmemizi destekleyen Spiritüel Geri Dönüşümdür.
RaKaMa Reiki sürecinde sadece bir tane ama çok güçlü enerji sembolü vardır. Bizi hem bilinen hem de bilinmeyen tüm olumsuz etkilerden koruyan, temizleyen ve iyileştiren tamamen olumlu bir ışık, sevgi ve maneviyat sembolüdür. ”

Dönüştürebilir, aydınlatabilir, temizleyebilir ve salıverebilirsiniz:
-Olumsuz bir duygu
-Olumsuz bir durum
-Olumsuz bir düşünce, sebep, kalıp.
-Negatif Alışkanlıklar ve Bağımlılıklar.
-Negatif bir ruh hali, melankoli, depresyon.
-Ağrı.
-Bir lanet, kötü şans, talihsiz tesadüfler, bir büyü.
-Bir etki, baskı, kısıtlama.
-Korku.
-Anksiyete…ve çok daha fazlası…

Bu, çalışmak için güzel bir enerjidir, güçlüdür, ancak sevgi ve ışıkla doludur.

© 2019 Fusun Alkan Tasarım Düzenleme Enerji Dizayn

Sosyal Medya:        

Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan bilgiler herhangi tıbbi bir öneri içermez. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Sağlık sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.