Füsun Alkan: ThetaHealing Eğitmeni & Access Bars Eğitmeni & Access Facelift Eğitmeni & Reiki Master & Kozmik Enerji Uygulayıcı

Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun olup. Kariyer hayatım boyunca, çeşitli firmalarda finans ve muhasebe yöneticilikleri görevlerini üstlenmiştir. Halen özel bir bilişim teknolojileri firmasında yönetici olarak görev almaktadır.

Kişisel gelişim yolculuğuna Usui Reiki ile başlamış, daha sonra Seichim Reiki, Karuna Reiki, Kundalini Reiki, Fuji Reiki, Money Reiki, GMA, Tibetan Reiki, Imara Reiki, Rakama Reiki, Karmic and Auric Reiki, Shamballa şifa sistemi, Ama Deus Shamanic Healing, Etherial Crystals, Şans Reiki ve benzeri birçok sistemin masteri olmuştur.

Hayatında yaşadığı bir tıkanıklık döneminde ThetaHealing ile karşılaştı. ThetaHealing ile yaşadığı değişimler ve danışanlarının yaşadığı mucizeler bu sistemde ilerleme kararı almasına neden olmuş ve Theta Healing Institute Of Knowledge’da eğitmenlik eğitimini tamamlamıştır.

Yine aynı dönemlerde Access Bars ile tanışarak, Access Bars, Access Facelift Eğitmenliklerini, Access Beden Prosesleri Uygulayıcılıklarını hayatına eklemiştir.

Bu dönemde yine Kozmik Enerji ile tanışarak bu sisteminde uygulayıcısı olmuştur.

Halen Eğitimler vermeye ve danışanlarına destek olmaya devam etmektedir.